Kurumsal

EMİR BANT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak Türkiye genelinde Yapışkanlı Bantlar ve Ambalaj malzemeleri konusunda 25 yılı aşkın tecrübemiz ile tedarikçi olarak hizmet veriyoruz. Müşteri taleplerini esas alan çalışma tarzımız ile ürün yelpazemizi daima büyütmeyi hedefliyor, bu süreçte her geçen gün makine alt yapımızı geliştirerek, üretim potansiyelimizi ve rekabet gücümüzü artırıyoruz.

Yurtdışı hammadde alımlarımızı uzun yıllar sonucunda elde ettiğimiz tecrübeler neticesinde kalite odaklı yapıyor, müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz.

İnsani hataları en aza indirmek için her türlü ekipman ve teknolojik yatırımları yapıyoruz. Konusunda deneyimli ve kalifiye çalışanlar istihdam ederek, bu birikimi diğer çalışanlarımız ile paylaşıyor, en büyük yatırımın insana yapılması gerektiğine inanıyoruz.

Esnek ve hızlı üretim prensibini benimsiyor, üretim hattımızı bu doğrultuda sürekli geliştiriyoruz.
Emir Bant olarak insani değerleri öncelik sıralamasında en öne koyuyor, ticareti dost kazanmak için bir araç olarak kabul ediyoruz. Dostluğu korumanın emek istediğine inanıyor, işimize ve müşterimize duyduğumuz saygıyı daima hatırlayarak, atılması gereken her adımı korkusuzca ve samimi bir şekilde atıyoruz.