Hizmetler

Ambalaj Bantları, Kesim ve Dilimleme

Bu gruptaki makinalarımız koli bandı, maskeleme bandı v.b ürün gruplarını, kalıplar yardımıyla aynı anda aktararak ve sararak Jumbo ebattan bitmiş ürün ebadına getirmektedirler. Min. 12mm genişliğe kadar dilimlenebilen ürünler türüne göre 1200m’ye kadar sarılabilmektedir.

Koli Bandı Baskı

Markalaşma sürecinin bir adımı olan ya da daha çok güvenlik nedeniyle tercih edilen “baskılı koli bandı imalatı” firmamızın temel iş kollarından birisidir. Makinelerimiz, zemin + 4 renge kadar baskı yapabilmektedir. Emir Bant olarak hızlı tedarik süreci ve baskı kalitesi ile marka, slogan ya da uyarılarınızın görünürlüğünü kolayca artırabiliriz.

Balta Kesim

Makinelerimiz, rulodan direkt kesim yapabilen, yapışkanlı bandı açmadan, döner bıçak ve döner şaft yardımıyla doğrudan kesebilmektedir. Minimum 3mm ye kadar kesim yapabilen Balta Kesim Makinasının hata toleransı %0,1 dir. Emir Bant 3mm ve üstü standart dışı tüm ölçülerinizi kolaylıkla keserek size zaman ve para tasarrufu sağlar.

Aktarma

Teknik bantların dilimlenebilmesi için öncelikle istenilen uzunlukta loğlar halinde aktarılması gerekmektedir. Makinelerimiz, farklı kalınlığa sahip birçok bant türünü otomatik olarak istenilen uzunlukta ve tansiyon değeri ile aktarmaktadır. Bu işlemin kalitesi teknik bantların kesim kalitesini doğrudan etkilemektedir.

Katalog indirmek için tıklayınız.